Spolupráce

Máte zajímavý nápad, produkt nebo službu, kterou chcete zviditelnit? Neváhejte nás kontaktovat pro bližší informace! E-mail: kontakt@websud.net.

Možnosti spolupráce

Guest post - Váš článek na webu Stunning Unique Destinations

Jste nadšení cestovatelé a chtěli byste zveřejnit článek na webu Stunning Unique Destinations? Pokud máte praktické rady a tipy ze zajímavých míst, určitě Vám dáme na webu prostor. Máte-li vlastní cestovatelský blog či web, můžete si do článku umístit odkaz.

Press Trip

Rádi objevujeme nová místa a sdílíme toto nadšení s našimi čtenáři. Z návštěvy místa vznikají fotografie, články i videa. Můžete se např. podívat na spolupráci s novozélandskou raftovou společností: video, článek.

Recenze

Outdoorové vybavení, vychytávky na cesty nebo adrenalinový zážitek? S radostí otestujeme Váš produkt nebo službu a zveřejníme recenzi.

Reklama

Máte zájem zviditelnit Vaši značku? Nabízíme reklamní bannery na naší stránce (formát a umístění dle domluvy). Rovněž se můžeme domluvit na společné tvorbě PR článku.

Cestovatelské přednášky a promítání

Rádi ve Vašem podniku či na Vaší akci uvedeme cestovatelskou přednášku či promítání. V repertoáru máme např. Nový Zéland, Aljašku, Barmu i národní parky USA.

Ambasadoři značky

Bude nám potěšením stát se partnery značky, kterou již s oblibou dlouhou dobu používáme, nebo značky, která je v souladu s našimi hodnotami.

Máte další nápady?

Jsme otevřeni různým typům spolupráce a rádi se s Vámi pobavíme o konkrétních představách. Ozvěte se nám na e-mail: kontakt@websud.net.