Jedlé lžičky? Jedlé lžičky!

Přemýšleli jste někdy nad tím, kolik odpadu člověk vyprodukuje jednorázovým nádobím? Kolik plastových talířů, vidliček a lžiček skončí po každém festivalu či svatbě na dně oceánů? A přemýšleli jste někdy nad nějakým způsobem, jak to co nejvíc a nejjednodušeji omezit? My také. A došli jsme k poměrně jednoduchému a přesto účinnému řešení.

Určitě to znáte. Jste na festivalu, koncertu, u kiosku nebo třeba na rodinné oslavě. Jí se, pije se, hoduje se a jídlo se podává ve velkém na plastových táccích s plastovými příbory. Vy jste právě snědli výborné jídlo, ale i přesto máte pořád hlad, že byste se nejraději to nádobí, které jste zrovna vyhodili do koše, zdlábli. Tak proč to prostě neudělat?

jedlé lžičky

Sněž svůj talíř, sněz svůj příbor!

Vědci si dlouhou dobu lámali hlavu s tím, jak problematiku zbytečných jednorázových odpadů porazit. A právě tak vzniklo jednoduché řešení – jedlé nádobí! Ať už jste kdekoliv, kde může být problém používat klasické keramické nádobí, ale nechcete zbytečně vyhazovat plasty, pak je jedlé nádobí skvělou alternativou právě pro vás. Luxus toho, že můžete po hlavním chodu sníst svou vidličku nebo třeba talíř, si ale samozřejmě můžete dopřát doma.

jedlé lžičky

Obří sortiment jedlého nádobí najdete na e-shopu Jedlé nádobí. V nabídce tu najdete jedlé lžičky, nože, vidličky, misky na polévky, kelímky nebo třeba brčka. Ať už hledáte jakékoliv nádobí, nejspíš pro něj existuje i jedlá varianta. Nemusíte se ale bát, žádné chytáky tu nenajdete. Veškeré produkty jsou vyráběny s ohledem na udržitelnost a jsou plně veganské. Zároveň vydrží jak horké záležitosti, jako jsou polévky, kávy nebo čaje, tak studené chuťovky, jako je třeba zmrzlina.

Takže ať už se chystáte na oslavu s kamarády, svatbu nebo do stánku na festival, nezapomeňte si přibalit i jedlé nádobí. Všechny zaručeně oslníte a naší přírodě aspoň trochu ulevíte!

Napsat komentář