Jak na odvlhčení zdiva díky chemické injektáži?

Problém s vlhkostí trápí především starší domy, které nemají v pořádku hydroizolaci. Jednoduchým a velmi efektivním řešením proti vzlínající vodě je použití injektáže. Jak na to?

Zbavte svůj dům nebezpečné vlhkosti

Pokud i váš dům trápí vlhké zdi a omítky, pak je nutné přijít s rychlým a hlavně dlouhodobým řešením, jak tento problém vyřešit. Metod izolací zdiva proti vzlínající vlhkosti existuje celá řada, ale většina z nich představuje složité a náročné zásahy do obvodového zdiva, potažmo do příček. Jak rychle, šetrně a efektivně izolovat dům proti vlhkosti a zbavit se problémů se vznikem plísní a nevzhledných mokrých map na zdech? Jednoduchým řešením pro každý typ nemovitosti je chemická injektáž zdiva.

Co je chemická injektáž zdiva a jak se provádí?

Chemická injektáž zdiva je nejmodernější a nejšetrnější metoda, jak zbavit nemovitost vnitřní vlhkosti. Injektáž zdiva se provádí speciálními injektážními hydrofobizačními (vodoodpudivými) prostředky. V současnosti je chemická injektáž zdiva nejčastější a nejoblíbenější sanační metodou, která díky svým specifikům umožňuje provést odvlhčení nemovitosti relativně rychle a bez větších omezení v užívání objektu.

Před samotnou aplikací injektáže je však nutné posoudit mnoho aspektů. Tuto činnost doporučujeme přenechat našim odborníkům, kteří vyberou nejlepší chemickou složku, která bude následně do zdiva aplikována. Obraťte se na naše odborníky. Pomocí rozboru odebraného vzorku z vašeho vlhkého zdiva doporučí ideální materiál, který svým specifikem zabrání vzlínání vlhkosti po dlouhé roky a zajistí maximální účinnost a spolehlivost.

Při dodržení všech doporučených vyžadovaných postupů a zajištěné okolnosti nebrání použití chemické injektáže zdiva i u historických budov. Dostupnost, aplikovatelnost, účinnost a rozumná finanční dělají tuto metodu nejpoužívanější ve svém oboru.

Výhody použití metody chemické injektáže zdiva

  • rychlá a jednoduchá aplikace, kterou je možné provádět za běžného chodu budovy a domu
  • injektáž zdiva nenarušuje statiku domu a je šetrná ke stavebním konstrukcím
  • možnost použití i v rozích, nedostupných místech a výklencích
  • injektáž vlhkého zdiva je možné použít na všechny druhy stavebních materiálů
  • příznivá cena

Jak funguje injektáž zdiva v praxi?

Abyste svůj dům zbavili veškeré vlhkosti, která prostupuje zdmi poškozenou izolací, je nutné použít vhodnou chemickou injektáž. Pomocí této chemie se provede efektivní sanace a izolace zdiva, spočívající v napuštění zdiva injektážním prostředkem. Ten se vpravuje do zdi předvrtanými otvory. Tak se ve zdivu vytvoří voděodolná vrstva, zabraňující prostup vlhkosti do zdiva a vytváří spolehlivou izolaci po dlouhé roky.

Navrtání zdiva se řídí specifickými postupy, které zajistí naši odborní pracovníci. Ta bude efekt naší výsledné práce dokonalý a skutečně účinný. Používáme kvalitní speciální injektážní hmotu, kterou vpravujeme pod tlakem do cílových míst. Více se dozvíte na webu chemickeinjektaze.cz.