Humoristický cestovatelský blog Nomadic.cz

Cestování nebylo nikdy snazší než nyní. Tedy zase bude, až snad Covid pomine. Každý cestovatel má svůj cestovatelský styl, každý má své oblíbené destinace a způsob cestování. Někdo rád cestuje low-costově a využívá couchsurfingu. Jiní volí raději pohodlí hotelů. Ale ne každý, a to především starší generace, je na tom s jazykovou vybaveností na takové úrovni, aby se odvážil a vydal na cestu do zahraničí sám bez cestovní agentury či kanceláře. I tak je cestování dostupné pro naprostou většinu lidí v naší zemi.

Vždy budou existovat země jejichž reputace ve světě není valná, ale i tak nabízejí něco, co cestovatele vždy lákalo a lákat bude. Mnohým akorát chybí odvaha či inspirace, která by jim snad odvahu dodala. Pro ty méně odvážné jsou tu naštěstí tací, kteří své zážitky spisují a inspirují k cestám ostatní.

Humoristický cestovatelský blog Nomadic.cz 2

Jedním takový zdrojem inspirací pro cestování do nevšedních destinací je cestovatelský blog Nomadic.cz. Nejedná se ale o klasický cestovatelský blog plný doporučení na hotely či atrakce, které jsou spíš pastí na turisty. Nomadic.cz je blogem humoristickým, který se dívá na věci s nadhledem a ironií. Partička na Nomadic.cz cestuje do zemí, kam většina z nás nikdy nezavítá. Cestuje především za pivem a s pivem. Připomeňme jejich cestu do pohostinného Íránu, kde pivo nebylo či cestu známou jako transsibiřská magistrála, kterou dojeli k Bajkalu a odtud vlakem do Mongolska a Číny. Ve vlaku se jim zalíbilo proto jím projeli i Indonésii a Indii, zemi krav a podvodů.

Pro ty, kteří snad neradi čtou, partička své cesty zfilmovala a zveřejnila na road movie na svých cestovatelských stránkách Nomadic.cz a na serveru Youtube, kde se těší velkému počtu shlédnutí. Nechte se, proto také inspirovat na blog určitě navštivte.

Humoristický cestovatelský blog Nomadic.cz 5

Napsat komentář