Co vám přinese koučování a jaké má výhody nechat se koučovat?

Nejspíše o koučování neslyšíte poprvé, ale možná jste to měli za nějaké sezení, terapii nebo meeting, který není nic pro vás.

Jednoduše by se dalo říct, že jde o směr růstu a je jen na vás, zda se budete rozvíjet v osobním či profesním životě díky němu nebo ne.

Kouč je pro vás jako hypersonická střela, která vás nastartuje tak, že předběhnete všechny své stíny.

Pro koho je koučování vhodné?

Dá se říct, že je koučink vhodný pro každého. Nezaujatý pohled, druhý názor, nezávislý poradce vás může dovést do zdárného cíle rychleji než byste si, kdy mysleli. Má ověřené nástroje na to, jak dostat z vás to nejlepší. Díky němu budete mnohem spokojenější a vaše vnitřní já bude v rovnováze.

A jaké je téma koučování? Co mohu řešit s mým koučem?

S člověkem, který absolvoval koučovací výcvik s akreditací MŠMT, lze probrat každý aspekt vašeho života.

Můžete probrat své dosavadní neúspěchy ve vztazích a změnit tak své zajeté vzorce chování. Poradí vám, jak urovnat vztahy na pracovišti, jak se posunout z období nezdaru v životě do období hojnosti a štěstí a jak přenastavit své myšlení, abyste byli produktivnější, dravější a úspěšnější.

  • Vztahové koučování – Máte neustále zlomené srdce, ještě jste se nenarazili na vhodného partnera a máte pocit, že se vám bortí vztah? Jestli jste alespoň jednou odpověděli ano, pak urychleně vyhledejte kouče.
  • Životní koučování – Kdyby tady byl někdo, kdo by mi radil. Takový ten čert a anděl v jednom sedícím na pomyslném rameni. Každý chce mít svého osobního rádce, stejně jako to měli kdysi králové. Na zásadní rozhodnutí nikdy nebyli sami!
    Životní koučink určitě do vašeho života zapadne stejně dobře, jako nová pozice v práci. Uvidíte, že s ním bude svět mnohem barevnější, plný možností, skvělých řešení problémů a v neposlední řadě naprosto dokonale pozvedne vaše sebevědomí a důvěru v sebe sama.
  • Mentální koučování – Vaše cíle směřují až na Měsíc, ale jsou stále nad vaše současné možnosti? Se sousedem se každoročně „perete” o lepší místo ve sportovní soutěži? Rádi byste se konečně zlepšili a dosáhli svých cílů? Pak se svěřte do rukou mentálního kouče. V čem vám to usnadní život? Skoro ve všem. Odstraní vaše vnitřní bloky, strachy a dovede vás k cíli. Hurá!
Koučování je i pro vás

Je nejvyšší čas oslovit kouče z Coaching University ČR!

Nikoho nebaví celý život stát ve stínu svého bráchy nebo být neustálým terčem posměchu spolužáků. Nikdo ani netouží být otloukánkem mezi kolegy či své sny zahodit jen proto, že nemá dostatečný drive a úplně netuší, za jaký konec vzít věci do svých rukou. Byla by přece jen škoda na sklonku života litovat toho, že člověk něco neudělal. A přitom je to tak snadné.

Efektivní koučink probíhá většinou jako forma pohodového dialogu, kdy profesionál od vás sbírá určitá data, která pak nenásilně transformuje a zanese do vašeho života. Pojďte si to vyzkoušet a udělat svůj první krok!